11.06.2018

Kilometry Dobra

Za nami tegoroczna akcja „Kilometry Dobra”. Ta edycja jest wyjątkowa, bo z wyjątkowym wynikiem Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” kończy na 3 miejscu wśród 55 organizacji w Polsce! Zebrano wspólnie 90 000 złotych! To dzięki zebranym funduszom kupione zostaną leki i opłacone rehabilitacje fundacyjnych dzieci.

3 czerwca 2018 roku park Kusocińskiego w Olsztynie wypełnił się sportem, tańcem, radością i fantastyczną zabawą. W tym dniu, podczas jedynej na taką skalę charytatywnej imprezy rodzinnej, odwiedziły park setki mieszkańców Olsztyna i okolicznych miejscowości.

Główną atrakcją imprezy był dedykowany całym rodzinom, charytatywny „II Bieg o Złotą Monetę”, w którym udział wzięło ponad 500 osób w każdym wieku.

Więcej o imprezie przeczytacie na łamach Gazety Olsztyńskiej.

15.01.2018

I Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości 2017

Tego na Warmii i Mazurach jeszcze nie było!

I Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości, który odbył się 16 listopada w Olsztynie to wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło jednych z najlepszych polskich mówców i inspiratorów, znanych przedsiębiorców z regionu, trenerów i mentorów oraz dynamicznie rozwijające się start-upy.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza firma mogła wspierać to wyjątkowe wydarzenie.

18.12.2017

Częściej w wodzie, ale bliżej murawy.

Mateusz to 12-letni uczeń, który całe swoje życie podporządkował sportowi. – Wybrane przez niego dyscypliny – piłka nożna i pływanie – są zupełnie inne, ale zaspokajają jego stałą potrzebę ruchu, którą wykazywał już od dziecka – mówi pani Kasia, mama Mateusza. Jego dzień zaczyna się jeszcze przed świtem, bo o piątej rano.

Zachęcamy do zapoznania się z historią Mateusza – naszego kolejnego bohatera projektu EVA ZDRÓJ KOCHA(M) – POMAGA(M)!

Jeśli znacie małych bohaterów z naszego regionu, o których inni powinni się dowiedzieć, a których pasja, szlachetny styl życia potrzebuje pomocy – prosimy o kontakt.

29.09.2017

Mistrzostwa Warmii i Mazur w e-Sporcie

Zapraszamy miłośników kultowych gier komputerowych Counter-Strike: Global Offensive oraz League Of Legends do obserwowania turnieju, który będzie rozgrywany od 29 września do 1 października w Galerii Warmińskiej.

Zmagania o tytuł Mistrza Województwa w E-sporcie będą na bieżąco transmitowane oraz komentowane na platformie twitch.tv. W obie gry na całym świecie gra każdego dnia po kilka milionów ludzi, a zawody takie, jak w Galerii Warmińskiej mają rzesze wiernych fanów i widzów.

Zapraszamy wszystkich miłośników gier do aktywnego obserwowania widowiska.

20.09.2017

Sukces w gemach

W tenisie dziewięćdziesiąt procent to głowa, dziewięć – nogi, czyli sprawność. A odbijania rakietą można nauczyć każdego – przekonuje Mirosław Umbras, prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Tenisowego.

Anastazja Kuś miała siedem lat, gdy zaczęła trenować w klubie sportowym „Budowlani”. Dziś ma 10 i już odnosi sukcesy w województwie. Trenerzy mówią o niej: ambitna, pracowita, rokująca.

Poznaj historię kolejnej bohaterki projektu EVA ZDRÓJ KOCHA(M) – POMAGA(M)

14.06.2017 (aktualizacja: 12.09.2017)

Kowale Summer Cup 2017

Oficjalny film z turnieju już jest dostępny!

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem.

14.06.2017

II przystanek Deskorolkowych Eliminacji Mistrzostw Polski

17 czerwca na Skatepark-u (BOWL) przy ul. Kapitańska 23 w Olsztynie (Zatoka Miła) pojawili się najlepsi zawodnicy z Polski.

W trzech kategoriach OPEN, UNDER 16 oraz GIRLS było do wygrania wiele nagród o łącznej puli 5000 zł oraz 3 Dzikie Karty otwierające drogę do FINAŁU!

Gratulujemy udanej imprezy!

06.06.2017

IV Piknik Rodzinny już za nami!

4 czerwca w parku Kusocińskiego odbyła się jedna z najciekawszych imprez w regionie. Piknik jak zwykle zapewnił moc atrakcji i chociaż pogoda nie do końca była sprzyjająca, znakomity humor nikogo nie opuszczał.

Podczas pikniku odbył się także finał „Kilometrów Dobra”, podczas którego uzbierane w akcji pieniądze zostały wymienione na monety jednozłotowe. Podjęto z nich próbę ułożenia jak najdłuższego dywanu celem pobicia rekordu Guinessa i …..udało się ! Uzbierano aż 55 315 złotych!

Podczas całego wydarzenia, pragnienie sportowców i gości zaspokajała woda Eva Zdrój.

Więcej informacji na temat pikniku znajdziecie na stronie fundacji.

31.05.2017

Dołącz do nas!

Pogoda na „Bieg o Złotą Monetę” już zamówiona. Szykujcie zatem formę na najbliższą niedzielę (04.06.2017) i dołączcie do nas w charytatywnym biegu lub wpadnijcie na pełen pozytywnych wrażeń piknik, który odbędzie się w Parku im. Janusza Kusocińskiego w Olsztynie.

Czeka dużo dobrej zabawy. Ci, którzy lubią tańczyć i śpiewać nie będą narzekać na brak atrakcji. Nie martwcie się też ewentualnym upałem. Jeżeli poczujecie się spragnieni, zwróćcie się do wolontariuszy, którzy poczęstują Was wodą Eva Zdrój.

Już teraz, zajrzyjcie na stronę fundacji „Przyszłość dla Dzieci” aby dowiedzieć się więc oraz zarejestrować swój udział w biegu.

25.05.2017

Szable w dłoń!

Jeden ruch powtarzany tysiące razy. Każde cięcie, zasłonę, wypad czy pracę nóg doprowadzamy do perfekcji. Treningi są codziennie, dlatego czasem jestem zmęczona. Po szkole i zajęciach przyjeżdżam do domu wieczorem, odrabiam lekcje i idę spać. Ale ja bardzo lubię walczyć…

Zachęcamy do zapoznania się z historią Anieli – naszej kolejnej bohaterki!

Jeśli znacie małych bohaterów z naszego regionu, o których inni powinni się dowiedzieć, a których pasja, szlachetny styl życia potrzebuje pomocy – prosimy o kontakt.

15.05.2017

BRAWO AZS!

W poniedziałek, 8 maja w gościnnych progach Hotelu Wileńskiego, odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu 2016/2017 ligi siatkarskiej. Świętowano bardzo dobre 5 miejsce olsztyńskiej drużyny.

Jest nam niezmiernie miło, że wraz z naszą marką wody EVA Zdrój możemy wspierać sportowców z naszego regionu, życząc im sukcesów w przyszłości.

BRAWO AZS!

22.03.2017

Śnią mi się nutki – EVA ZDRÓJ  – KOCHA(M) – POMAGA(M)

Opasłe segregatory dyplomów, godziny codziennych ćwiczeń i setki przejechanych kilometrów na próby, koncerty, warsztaty. W marcu i kwietniu terminów wolnych: brak. Dla muzyków – nawet tych dziesięcioletnich – wiosna upływa pod znakiem konkursów. I mówiąc o dziesięciu latach, mamy na myśli wiek, nie doświadczenie. Choć w wypadku Marceliny Rucińskiej datę urodzin niewiele dzieli od daty pierwszego koncertu…

Zachęcamy do zapoznania się z historią Marceliny – naszej drugiej bohaterki!

Jeśli znacie małych bohaterów z naszego regionu, o których inni powinni się dowiedzieć, a których pasja, szlachetny styl życia potrzebuje pomocy – prosimy o kontakt.

01.02.2017

MADE IN WARMIA &MAZURY – EVA ZDRÓJ  – KOCHA(M) – POMAGA(M)

MAG Dystrybucja sp z o.o. sp.k., została MECENASEM projektu MADE IN WARMIA &MAZURY – EVA ZDRÓJ – KOCHA(M) – POMAGA(M), który ma obecnie premierę na łamach regionalnego dwumiesięcznika lifestylowego „made in warmia & mazury”.

W sześciu kolejnych wydaniach magazynu poznacie dzieci i młodzież z naszego regionu, które swoją postawą mogą inspirować rówieśników. To wolontariusze, młodzi liderzy małych społeczności, utalentowani sportowcy, artyści, twórcy o których można z dumą pisać i opowiadać. A jednocześnie skromne i pełne pozytywnych wartości. Opisując ich portrety chcemy także inspirować dorosłych, by spotykając młodych wartościowych ludzi, chcieli pomagać im się rozwijać. Będziemy nagradzać naszych bohaterów w sposób, który uhonoruje ich wysiłki czy też ułatwi realizację pasji w drodze do dorosłego życia.

Zachęcamy do zapoznania się z Julią – naszą pierwszą bohaterką!

Jeśli znacie małych bohaterów z naszego regionu, o których inni powinni się dowiedzieć, a których pasja, szlachetny styl życia potrzebuje pomocy – prosimy o kontakt.

29.01.2017

Eva i MPower w doborowym towarzystwie

5 listopada odbyła się już trzecia edycja festiwalu Whisky Night & Wine. Ponad 500 gości bawiło się w towarzystwie najlepszych trunków z całego świata. W tym doborowym towarzystwie znalazły się również produkty marki EVA Zdrój oraz MPower Energy Drink, które stanowiły zwieńczenie oferty festiwalu.

Na gości czekało wiele atrakcji, wśród których znalazły się: degustacja ok 150 różnych alkoholi, specjalne rabaty, występy na żywo, pokazy mody oraz liczne konkursy i nagrody.

29.06 – 2.07.2016

Ponad 120 tysięcy osób na Open’er Festival 2016!

Tegoroczny Open’er Festival, który odbył się już po raz piętnasty, z pewnością zapadnie w pamięć wszystkim uczestnikom. Ponad 120 tys osób to rekordowa ilość odwiedzających, znakomite występy ponad 100 wykonawców, wśród których na pięciu scenach zagrali m.in. Florence & The Machine, Red Hot Chili Peppers, Bastille, Pharrell Williams, Kygo.

Firma MAG kolejny raz uczestniczyła w tym wielkim przedsięwzięciu organizacyjnym, wpierając markę Tymbark.

13.08 – 14.08.2016

Green Festival

Trzecia edycja Green Festival w Olsztynie na pięknej plaży nad jeziorem Ukiel. Odbyło się ponad 20 koncertów znanych polskich artystów i zespołów min.: Ania Dąbrowska, Mela Koteluk, Smolik&Kev Fox, Reni Jusis, Organek, Voo Voo, Kortez,Leski i inni.

Nasza Firma była partnerem Festivalu urozmaicając Ogród Kulinarny z marką Tymbark , EVA ZDRÓJ oraz organizując STREFĘ WINA.