"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć."
Napoleon Hill

Sukces od 20 lat

Nasza firma MAG DYSTRYBUCJA posiada jasno określony cel biznesowy i pragnienie, by każdego dnia go osiągać. I to działa!

Od ponad 20 lat z sukcesem działamy na wyjątkowo konkurencyjnym rynku sprzedażowym, dzięki naszej umiejętności rozwoju i dostosowywania się do zmieniających trendów. Kreujemy dostępność i sprzedaż asortymentu od wiodących producentów z branży sokowej, wodnej i alkoholowej. Jesteśmy najwięksi w naszym obszarze działania.

Realizujemy liczne kontrakty handlowe jako dystrybutor ogólnopolski. Prężnie rozwijamy sprzedaż eksportową.

Nasza firma się zmienia, tak jak zmienia się rynek, na którym funkcjonujemy. Elastyczność, jaką wypracowaliśmy, daje nam pewność, że byliśmy w tej branży, jesteśmy i będziemy. Działamy tu i teraz.

Posiadamy setki referencji

Kompleksowa usługa sprzedażowa

 

Oddziały MAG Dystrybucja

Olsztyn | Bydgoszcz | Gdańsk | Piła

 

Otaczają nas najlepsi

Pracownicy i Kontrahenci. Nasz zespół to nasza siła – firmę tworzą lojalni Pracownicy z wieloletnim doświadczeniem.

Ich satysfakcja podczas pracy w naszej firmie jest powodem do dumy i mobilizuje nas do tego, by wciąż wyznaczać i osiągać najwyższe standardy. Realizujemy cykliczne programy szkoleniowe, uzupełniamy naszą wiedzę o najnowsze rozwiązania w dziedzinach, które składają się na profesjonalne realizowanie zadań. Ciągły rozwój jest wspomagany przez naszych Kontrahentów oczekujących profesjonalnej obsługi na każdym etapie procesu sprzedażowego.

Społeczna odpowiedzialność

Jest dla nas ważnym elementem rozwoju wpisywanie w działania strategiczne odpowiedzialności społecznej. Jest ona ważnym elementem relacji z naszymi Klientami i Konsumentami.

Realizujemy również inicjatywy charytatywne. Od paru lat współpracujemy z fundacjami wspierającymi potrzeby dzieci. Jesteśmy szczęśliwi, że sprzedaż wody źródlanej EVA ZDRÓJ 0,5 l w ramach programu EVA KOCHA(M) – POMAGA(M) to także uśmiech na ich twarzy. Dziękujemy naszym Partnerom za zaangażowanie w to szlachetne dzieło pomocy.

Sprawdzone produkty w ofercie

Posiadamy w ofercie wyłącznie sprawdzone produkty o najlepszej jakości, prawdziwe TOP-y rynkowe. Oferujemy również produkty w naszych markach handlowych, które doskonale uzupełniają ofertę, gwarantując pełną satysfakcję odbiorców.

Nowoczesna infrastruktura

Rozbudowana infrastruktura oraz wyposażenie na wysokim poziomie techniczno - technologicznym umożliwia sprawne działanie operacyjne. Posiadamy nowoczesne magazyny i systemy informatyczno-operacyjne, które pozwalają na odpowiednie składowanie, kompletacje wysyłek i nadzorowanie biznesu.

parallax background

Powierzchnia magazynowa - 20 000 m2

Nieustannie dokonujemy inwestycji by nadążać za zmieniającym się rynkiem i silną konkurencją.

Aktywność eventowa

Poza klasyczną sprzedażą, prowadzimy aktywności eventowe, realizujemy indywidualne promocje oraz obsługujemy festiwale (np. Opener, Green Festival). Wyróżnia nas kreatywność i dążenie do skutecznych działań wizerunkowych. Wspieramy inicjatywy producenckie, jak i działania lokalne.

Jesteśmy otwarci na ciekawe pomysły i akcje promocyjne - zgłoś się do nas i przedstaw swój pomysł.