WIELKA AKCJA POMOCY 2018

Sprzedajmy 1 000 000 Butelek wody eva zdrój 0,5 l

 

nasz cel 2018

Oddział Olsztyn

Celem jest zgromadzenie środków pieniężnych na zakup KARDIOMONITORA, niezbędnego na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej w WSSD w Olsztynie.

SZANOWNI PAŃSTWO,
dziękujemy Państwu za wieloletnią współpracę, dziękujemy wodzie EVA ZDRÓJ. Dzięki pozyskanym środkom wiele wspaniałych rzeczy udało się zrobić dla dzieci naszego Szpitala. Zakupiliśmy min. sprzęt do rehabilitacji, doposażyliśmy Oddział Chirurgii Głowy i Szyi, wyposażyliśmy szpitalny plac zabaw. Dziś naszym wspólnym celem jest pozyskanie środków na zakup kardiomonitorów na oddział intensywnej terapii. To bardzo potrzebny i ważny sprzęt – od niego zależy zdrowie, a często życie naszych najciężej chorych pacjentów, w tym także ofiar wypadków. Będziemy wdzięczni za pomoc – zależy od niej bardzo wiele!


pozdrawiam
Dr n. med. Krystyna Piskorz-Ogórek
dyrektor Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie

Oddział Gdańsk

Celem jest zgromadzenie środków pieniężnych na zakup auta osobowego, dzięki któremu hospicjum będzie mogło dotrzeć do swoich podopiecznych, przez 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę.

SZANOWNI PAŃSTWO,
dziękuję za wspólne dokładanie życia do dni nieuleczalnie chorych dzieci. Dzięki Waszemu wsparciu lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci i psychologowie pokonują odległe trasy, aby umożliwić powrót nieuleczalnie chorych dzieci do ich rodzinnych domów. Dom jest najlepszą terapią. Całodobowa opieka hospicjum pozwala rodzinie być razem w tym kluczowym okresie. Dzięki Wam wiemy, że nikt w obliczu trudnych doświadczeń nie musi być sam. W hospicjum uczymy się od naszych małych bohaterów, by nie szukać szczęścia, ale odnajdywać je w każdej chwili. Maluchy pokazują nam, że czasem w ciągu jednego dnia można przeżyć całe  swoje życie. To jest właśnie esencja hospicyjnej idei. Jesteśmy szczęśliwi, że zostawiacie tutaj i w naszych sercach tak trwały ślad.


pozdrawiam
Ewa Liegman
Prezes Zarządu Hospicjum Pomorze Dzieciom

Sprzedajmy

1 000 000

Butelek wody eva zdrój 0,5 l
żeby cieszyć się z sukcesu.

Z każdej butelki
przeznaczamy 5 gr
na pomoc potrzebującym.

Na bieżąco będziemy informować o wynikach akcji.
Bądźmy razem z dziećmi!

Eva zdrój kocha(m) – pomaga(m)