60 tys. widzów każdego dnia!

Tegoroczny Open’er Festival, który odbył się już po raz piętnasty, z pewnością zapadnie w pamięć wszystkim uczestnikom. Rekordowa ilość odwiedzających, znakomite występy ponad 100 wykonawców, wśród których na pięciu scenach zagrali m.in. Florence & The Machine, Red Hot Chili Peppers, Pharrell Williams, Kygo zapamiętamy na długo.

Przez cztery dni festiwalu przez teren lotniska na Babich Dołach przewinęło się łącznie ponad 120 tyś. osób, a każdego dnia około 60 tyś. uczestników aktywnie podejmowało wspólną zabawę. Nic dziwnego, ponieważ pomijając znakomite grono artystów, na odwiedzających czekały również inne atrakcje, jak przepiękny pokaz fajerwerków czy wydzielona strefa kibica podczas meczu Polska-Portugalia.

Chociaż Open’er to festiwal poświęcony głównie muzyce, to pomimo tego, znaczna część terenu była wykorzystana również pod inne atrakcje związane z kulturą i rozrywką. Dzięki współpracy z Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie odwiedzający mogli nie tylko uczestniczyć w muzycznej stronie wydarzenia, ale również skorzystać z atrakcji przygotowanych przez Muzeum.

[Do uzupełnienia coś o udziale MAG]